Відгуки

Відгуки батьків про дитячий садок Kazkovi Kids

Улуюблений садочок з першого дня! Дуже цікава програма, син в 3 роки вже говорить багато англійських слів, йому цікаво вивчати букви та рахувати. Прогрес кожного дня!
Testimonial Image
Олена Мороз
17 November 2021
Кожного для, коли забираємо сина з садочка, він на виході мені пояснює: Тато, це гарний садок! Що мені дуже подобається - вихователь кожного дня розповідає, як пройшов день у сина і якщо є питання, то консультує зі знанням справи, як повести себе по відношенню до дитини
Testimonial Image
Володимир Шейко
10 October 2022
Мені важно було обрати садочок... Всі пропонують все найкраще. Відверто кажучи, я почула, що в Kazkovi Kids є гарний вихователь, то ї звернулася сюди. Потім, ознайомившись із програмою, була приємно вражена (у нашому районі не зустрічала такого підходу до виховування та розвитку дитини. Гарний рівень англійської). Мене влаштувала ціна та наявність ліцензії. Моя дитина в цьому садочку вже біля трьох місяців. Я дуже вдячна! Синочок став сміливим, самостійним, співлується із дітьми. Я РЕКОМЕНДУЮ!
Testimonial Image
Галина Андрюх
3 October 2022
Ходимо вже 3 роки. Ні на що не поміняємо. В садок пускають після хвороби тільки зі справкою від педіатра. Заняття всі класні і видно, що дитина в садку не байдикує. В 4 роки знають букви - цифри, вчаться рахувати, англійська. Минулого тижня планети вчили, то сама ще цікавого дізналась))) вихователі добрі, кльові. Принцип в садочку «всі знають всіх» - групи разом грають на майданчику чи у вільний час, вихователі знають всіх дітей. Я рекомендую дуже)))
Testimonial Image
Антоніна Кураєва
13 September 2022
Відношення до дітей (зустріч вранці, спілкування вихователів із дітьми, зайняття, проводжання ввечері) просто чудове! Можна сказати, що цей садочок для моєї доньки, як другий дім
Testimonial Image
Софія Шевчінська
5 September 2022
Наша дитина в захваті від садочка, чудовий колектив та атмосфера. Багато різноманітних занять, які всебічно розвивають малечу. Дуже щасливі, що потрапили саме туди.) Рекомендую!!
Testimonial Image
Максим Глотов
10 August 2022
Ми ходимо в цей садочок вже третій рік,дуже задоволені
Testimonial Image
Ольга Мельник
25 January 2023
Рік тому водила сина, йому було 2-2,5 років. Загалом все було добре. Вихователька уважна, помічниця теж. Були нюанси, але то напевно є у всіх закладах))
Testimonial Image
Вікторія Пшесинська
20 January 2023
Є автономне опалення, генератор та укриття

Наш приватний садок має потужний генератор, який при відсутності електропостачання працює нон-стоп

Прокрутить наверх
Запишіться на пробний день