Про нас

«Kazkovi-Kids» є сучасним місцем, де діти можуть розвиватися у гармонійній особистості та отримувати оптимальні умови для всебічного розвитку.

Найкращий дитячий садок «Kazkovi-Kids»

Садок пропонує авторську навчальну програму, щоденні заняття з англійської мови та спортивні заняття, а також медичний нагляд.

Дуже теплий та світлий острівець щасливого дитинства

Чому ми любимо наш приватний садок

Ми в самому центрі житлового масиву Позняки-Харківський-Осокорки, 10 хвилин від найближчої станції метро громадським транспортом. В садочку встановлений тепловий насос і повністю автономне опалення. Температура в групах 21-22 градуси. 

Світле велике приміщення 250 кв.м. на 1 поверсі будинку із двома незалежними входами, повністю обладнано та відповідає усім вимогам. Є укриття затверджене ДСНС.

Міні-группи до 10 малюків, педагог має змогу виявити сильні сторони кожної дитини та кожному приділити увагу. Персонал пройшов спеціальну підготовку «Як діяти в умовах надзвичайних ситуацій» та надає професійну психологічну підтримку дітям під час воєнного стану.

About Image
Персоналізований підхід

Kazkovi-Kids надає більшу увагу індивідуальним потребам та розвитку кожного малюка.

Вища якість освіти

Kazkovi-Kids має багато ресурсів та надає вищорангову освіту, навчання за спеціалізованими програмами та заходами.

Безпечне середовище

Kazkovi-Kids має ліцензію та строгі стандарти якості, що забезпечує безпечне середовище для малюків. 

Наші викладачі

Педагоги садка кваліфіковані та допоможуть задовольнити цікавість дитини та закласти фундамент для подальшої успішності у навчанні. 

kazkovi kids
Прокрутить наверх
Запишіться на пробний день