Батькам

Поширені запитання

«З дітьми ми повинні чинити так само, як Бог з нами: він робить нас найщасливішими, коли дає нам носитися з боку в бік у радісній омані»
Йоганн Вольфганг Гёте

Нашої головною цінністю є екологічне виховання майбутнього щасливого покоління дорослих людей. Діти мають унікальний потеціал, щоб дитина його розкрила ми використовуємо програму, розроблену психологами, педагогами, спеціалістами з ранньго розвитку та сесорно-моторної інтеграції.

Державні школи по закону не мають права мати вимоги, щодо рівня знаннь дитини перед вступом до школи. Але ми розуміємо, чим краще дитина буде готова до 1-го класу, тим легше їй буде навчатись у школі. Випускники садочку Kazkovi-kids вступають до шкіл вміючи читати та писати печатними літерами і добре орієнтуються в рахунку в межах 20. Наші випускники легко поступаються до найкращих приватних шкіл Києва, у яких великий конкурс на 1 місце.

Якщо дитина захворіла в дитячому садочку, медсестра надасть першу допомогу відповідно до заяви батьків про надання першої долікарської допомоги (заповнюється при підписанні договору), а адміністратор/директор повідомить батькам. До приїзду батьків малюк знаходиться з медичною сестрою.

Харчування садочку збалансоване та дуже смачне. Якщо малюк не хоче їсти, з’ясовуємо причину. Якщо дитина не любить певну страву, на кухні є завжди можливість запропонувати іншу. Також ми враховуємо Ваші побажання (за результатами співбесіди) і наші спостереження, чи потрібна дитині допомога в прийомі їжі чи ні, чи була рекомендація з Вашого боку щодо догодовування малюка. Ми завжди пропонуємо малюкові спробувати їжу, розповідаємо про її користь і, як правило малюки їдять із задоволенням.

Температура у групах – 22-23 С, у спорт-зоні, музичному приміщенні та в актовому залі – 21 С – відповідно до Санітарних норм садочків та шкіл України.

Якщо малюкові ще немає 3-х років і звичка до горщика ще не сформована, а Ви плануєте відвідування саду через місяць, наша рекомендація не відучувати дитину від підгузника, оскільки це створить додатковий стрес для малюка. Після адаптації разом з вами, Батьками та вихователями групи ми розробимо план привчання дитини до горщика. Докладніше на це запитання можна отримати відповідь на зустрічі під час вступу до садочка.

Безпечне місце

Світле велике приміщення 250 кв.м. на 1 поверсі будинку із двома незалежними входами, повністю обладнано та відповідає усім вимогам. Є укриття затверджене ДСНС

Підтримка дітей

Персонал пройшов спеціальну підготовку «Як діяти в умовах надзвичайних ситуацій» та надає професійну психологічну підтримку дітям під час воєнного стану.

Автономний

В садочку встановлений потужний генератор, який при відсутності електропостачання працює нон-стоп. У нас завжди є світло.

Завжди тепло

В садочку встановлений тепловий насос і повністю автономне опалення. Температура в групах 21-22 градуси.

Прокрутить наверх
Запишіться на пробний день